For more information on COVID-19 and how to prevent infection, visit sacoronavirus.co.za.

Bitterbosbende 3

Die grafsangers

Anzil Kulsen, Stephen Wallace

ISBN:

9780624090458

Publisher:

Tafelberg

Date Released:

September 2020

Price (incl. VAT):

R 140.00

Format:

Soft cover, 88pp


About this book:

The Bitterbosbende decide to join the school choir. But Mr Louw, the choir master, isn't their favourite and there are strange-looking new kids whom no-one seems to notice, except for Kurt. Nieke finds a page of what appears to be vintage sheet music in her history book.  She and Kurt realise they're hearing the same horrible music in their dreams, and a choir of children wearing black, with hideous large heads . . . 

Read extract

RELATED BOOKS

Saartjie Omnibus 7

Bettie Naudé

Regte-egte rampe

Susan Martineau

Regte-egte raaisels

Susan Martineau

Dagboek van ’n dork 4: Stories van 'n nie-so-elegante ysprinses

Rachel Renée Russell

Grilgrypers 4: Die meisie in die maanlig

Shân Fischer

Nimmermeer

Jaco Jacobs

Dagboek van 'n dork 3: Stories van 'n nie-so-talentvolle popster

Rachel Renée Russell

Dagboek van ’n dork 2: Stories van ’n nie-so-gewilde partytjiepop

Rachel Renée Russell

Dagboek van ’n dork 1: Stories van ’n nie-so-fantastiese lewe

Rachel Renée Russell

Bitterbosbende 1

Anzil Kulsen

Ontdek: Insekte

Laurence Mound

Trompie Omnibus 8

Topsy Smith

Lotta se lewe 10: Koalakonsternasie

Kobus Geldenhuys

Eisteddfod-pret 2

Gloudine Kellerman

Dagboek van ’n dork 2: Stories van ’n nie-so-gewilde partytjiepop

Kobus Geldenhuys

Dagboek van ’n dork 1: Stories van ’n nie-so-fantastiese lewe

Kobus Geldenhuys

Die legendariese Lua Verwey 2: 'n Plaas se geraas

Theodore Key

Bitterbosbende 2

Anzil Kulsen

Nimmermeer

Jessica Townsend

Grilgrypers 5: Die groen watergraf

De Wet Hugo

Bella en Sebastiaan

Alex van Houwelingen

Jungu Josh 1: Die goue kalbas

Constant Van Graan

Lotta se lewe 9: Die kangaroe se skoen

Alice Pantermuller

Eisteddfod-pret 2

Tumi Steyn

Dagboek van ’n dork 4: Stories van 'n nie-so-elegante ysprinses

Kobus Geldenhuys

Trompie Omnibus 7

Topsy Smith

Lotta se lewe 10: Koalakonsternasie

Alice Pantermuller

Saartjie Omnibus 8

Bettie Naudé

Dagboek van 'n dork 3: Stories van 'n nie-so-talentvolle popster

Kobus Geldenhuys

Grilgrypers 4: Die meisie in die maanlig

De Wet Hugo

Kies-jou-avontuur: Die gevaarlikste speletjie op aarde

De Wet Hugo

Ouma Hester en die Getaway-kar (2020)

Alex van Houwelingen

Die avonture van Speurhond Willem

Elizabeth Wasserman

Ontdek: die oseaan

Miranda MacQuitty

Wondersmid

Jaco Jacobs

Ouma Hester en die Arnosterfant

Janie Oosthuysen

Die legendariese Lua Verwey 2: 'n Plaas se geraas

Dihanna Taute

Grilgrypers 5: Die groen watergraf

Shân Fischer

Ouma Hester en die Getaway-kar (2020)

Janie Oosthuysen

Lotta se lewe 11: Slange en hansworse

Kobus Geldenhuys

Bella en Sebastiaan

Mari Grobler

Jungu Josh 2: Die kryger van Aboemondja

Constant Van Graan

Eisteddfod-pret 2

Jonelle du Toit

Kies-jou-avontuur: Die gevaarlikste speletjie op aarde

Johann Strauss

Wondersmid

Jessica Townsend

Lotta se lewe 11: Slange en hansworse

Alice Pantermuller

Ouma Hester en die Arnosterfant

Alistair Ackermann

Bitterbosbende 2

Stephen Wallace

Bitterbosbende 1

Stephen Wallace

Ouma Hester en die Getaway-kar (2020)

Alistair Ackermann