For more information on COVID-19 and how to prevent infection, visit sacoronavirus.co.za.

Geraamte in die klas

Fanie Viljoen

ISBN:

9780798146166

Publisher:

Human & Rousseau

Date Released:

March 2014

Price (incl. VAT):

R 250.00

Format:

Soft cover, 106pp


About this book:

MER Prize for Illustrated Children's Books (2007)
ATKV Woordveertjie Award (2007)


In hierdie boek vertel een van my leerders, Stephan, hoe hy en sy vriend, Cobus, vir my, juffrou Beneke, per ongeluk in 'n geraamte verander.

RELATED BOOKS

Die avonture van Anna Atoom

Elizabeth Wasserman

Trompie Omnibus 6

Topsy Smith

Blits: Perlemoendiewe

Nadine Blom, Adriaan Blom

Die legendariese Lua Verwey

Dihanna Taute, Theodore Key

Lotta se lewe 8: Die kattekonsert

Kobus Geldenhuys, Jutta Langreuter, Alice Pantermuller

Dagboek van ’n dork 1: Stories van ’n nie-so-fantastiese lewe

Kobus Geldenhuys, Rachel Renée Russell

Regte-egte raaisels

Susan Martineau

Grilgrypers 3: Kamp vir monsters

De Wet Hugo

Trompie Omnibus 7

Topsy Smith

Saartjie Omnibus 7

Bettie Naudé

Jungu Josh 1: Die goue kalbas

Constant Van Graan

Trompie Omnibus 8

Topsy Smith

Lotta se lewe 10: Koalakonsternasie

Kobus Geldenhuys, Alice Pantermuller

Ouma Hester en die Getaway-kar (2020)

Janie Oosthuysen, Alex van Houwelingen, Alistair Ackermann

Ontdek: die oseaan

Miranda MacQuitty

Regte-egte rampe

Susan Martineau

Speurder Kwaaikofski: Omnibus 3

Jürgen Banscherus, Ralf Butschkow, Kobus Geldenhuys

Harry Griesel 5: Die spookmonster

Sonja Kaiblinger, Fréderic Bertrand, Irma Vermeulen

Saartjie Omnibus 6

Bettie Naudé

Harry Griesel 2: Die spookplaag

Sonja Kaiblinger, Fréderic Bertrand, Irma Vermeulen

Lotta se lewe 9: Die kangaroe se skoen

Kobus Geldenhuys, Jutta Langreuter, Alice Pantermuller

Maanlig-meermin

Troula Goosen

Die Avonture van Speurhond Willem: Omnibus 1

Elizabeth Wasserman

Dagboek van 'n dork 3: Stories van 'n nie-so-talentvolle popster

Kobus Geldenhuys, Rachel Renée Russell

Ontdek: Insekte

Laurence Mound

Jungu Josh 2: Die kryger van Aboemondja

Constant Van Graan

Bitterbosbende 3

Anzil Kulsen, Stephen Wallace

Eisteddfod-pret 2

Gloudine Kellerman, Jonelle du Toit, Tumi Steyn

Nimmermeer

Jaco Jacobs, Jessica Townsend

Grilgrypers 5: Die groen watergraf

De Wet Hugo, Shân Fischer

Bitterbosbende 1

Anzil Kulsen, Stephen Wallace

Lotta se lewe 11: Slange en hansworse

Alice Pantermuller, Kobus Geldenhuys

Ouma Hester en die Arnosterfant

Janie Oosthuysen, Alistair Ackermann

Grilgrypers 2: Web van die mummie

De Wet Hugo, Shân Fischer

Dagboek van ’n dork 2: Stories van ’n nie-so-gewilde partytjiepop

Kobus Geldenhuys, Rachel Renée Russell

Bella en Sebastiaan

Mari Grobler, Alex van Houwelingen

Bitterbosbende 2

Anzil Kulsen, Stephen Wallace

Wondersmid

Jessica Townsend, Jaco Jacobs

Grilgrypers 4: Die meisie in die maanlig

De Wet Hugo, Shân Fischer

Jy kan die wêreld verander

Lucy Bell, Fanie Viljoen

Jakkals en Wolf (sagteband)

Pieter Grobbelaar, Séan Verster

Harry Griesel 4: Die zombie-ontvoerder

Sonja Kaiblinger, Fréderic Bertrand, Irma Vermeulen

Saartjie Omnibus 8

Bettie Naudé

Dagboek van ’n dork 4: Stories van 'n nie-so-elegante ysprinses

Kobus Geldenhuys, Rachel Renée Russell

Madiba Magic 100th Birthday Edition

Nelson Mandela

Eisteddfod-pret

Jonelle du Toit, Gloudine Kellerman, Maja Sereda

Harry Griesel 3: Die Spookmeesters

Sonja Kaiblinger, Fréderic Bertrand, Irma Vermeulen

Kies-jou-avontuur: Die gevaarlikste speletjie op aarde

De Wet Hugo, Johann Strauss

Grilgrypers 1: Die vloek van Vreesbaai

De Wet Hugo, Shân Fischer

Die legendariese Lua Verwey 2: 'n Plaas se geraas

Dihanna Taute, Theodore Key