- Children & youth
- 9-12 years
Die legendariese Lua Verwey 2: 'n Plaas se geraas
Dihanna Taute, Theodore Key
ISBN:
Publisher:
Date Released:
Price (incl. VAT):
Format:
Soft cover, 160pp
About this book:
RELATED BOOKS
Speurhond Willem in die Amasone
Elizabeth Wasserman, Chris Venter
Dagboek van ’n dork 1: Stories van ’n nie-so-fantastiese lewe
Kobus Geldenhuys, Rachel Renée Russell
Speurder Sammi
Crystal-Donna Roberts
Rodentia: Mosela and the Three Kingdoms
Luke Calder
Lotta se lewe 5: My skilpad uit sy dop
Alice Pantermuller, Kobus Geldenhuys
Child in Darkness POD
Robert Hill
Balaclava Boy (school edition)
Jenny Robson
Net aliens eet spinasie (2022)
Jaco Jacobs, Iain Rennie
Saartjie Omnibus 6
Bettie Naudé
Matilda (2016)
Roald Dahl
Die Stoutsterte: Poot aan wal
Marianna Brandt
Watermeisie
Marissa Badenhorst
Lotta se lewe 3: Wieg, wurm, wieg
Alice Pantermuller, Kobus Geldenhuys
Die klein prinsie
Antoine de Saint-Exupery
Lotta se lewe 13: Woef-waff!
Alice Pantermuller, Kobus Geldenhuys
Anna Atoom en die seerower se dolk (skooluitgawe)
Elizabeth Wasserman
Geraamte in die klas
Fanie Viljoen
Lady with the purple eye (school edition)
François Bloemhof
Snitch
Edyth Bulbring
Mosela en die drie koninkryke
Luke Calder, Zoë Calder
Dagboek van 'n dork 5: Stories van 'n nie-so-slim juf. Weetalles
Rachel Renée Russell, Kobus Geldenhuys
Grilbrigade
Fanie Viljoen, Luan Serfontein
Felina Kat, geheime agent
Louise Smit, Zinelda McDonald
Trompie Omnibus 2
Topsy Smith
Trompie Omnibus 1
Topsy Smith
Trompie Omnibus 4
Topsy Smith
Lotta se lewe 4: 'n Haas uit die hoed
Alice Pantermuller
Markus Stermuis op die Sojoes
Tanya Joubert
Die Avonture van Speurhond Willem: Omnibus 1
Elizabeth Wasserman
Skool vir talente 2
Silke Schellhammer, Kobus Geldenhuys
Die goorste week ooit: Woensdag
Matt Cosgrove, Eva Amores, Kobus Geldenhuys
Die Feetjie polisiediens
Leon-Ben Lamprecht, Zinelda McDonald
Best Books vir klaslees: Die emmerskoplys
Heléne de Clercq
Skool vir talente
Kobus Geldenhuys, Silke Schellhammer
Fantastiese Meneer Vos
Roald Dahl
Leo Jantjies and the Esports World Championship
Sally Ann Partridge, Johann Strauss
Saartjie Omnibus 4
Bettie Naudé
Geraamte in die klas (nuwe uitgawe)
Fanie Viljoen, Theodore Key
Die Stoutsterte: van Texel tot Tafelbaai
Marianna Brandt
Charlie en die sjokoladefabriek (2016)
Roald Dahl
Lotta se lewe 14: Red die eekhorings!
Alice Pantermuller, Kobus Geldenhuys
Goorste week ooit: Maandag
Eva Amores, Matt Cosgrove, Kobus Geldenhuys
Trompie Omnibus 5
Topsy Smith
Hoe gril ek nou!
François Bloemhof, De Wet Hugo
Dagboek van 'n dork 6: Stories van 'n nie-so-gelukkige hartebreker
Rachel Renée Russell, Kobus Geldenhuys
Die Speletjie
François Bloemhof
Goorste week ooit: Dinsdag
Matt Cosgrove, Eva Amores, Kobus Geldenhuys
Hondman 3: Katkenades
Dav Pilkey, Kobus Geldenhuys
Speurder Kwaaikofski 14: Afbeen en lang vingers
Jürgen Banscherus, Kobus Geldenhuys, Ralf Butschkow (illustr.)
Lotta se lewe 7: Die Lama-drama
Alice Pantermuller, Jutta Langreuter, Kobus Geldenhuys